“Вибачте… накипіло. Як можна? Тут співаю, танцюю, знімаюсь… з ворогом.. А тут я такий чесний і чистий за Україну” – Ірма Вітовська

1107

“Ніколи не обдуриш Вічність і Око Боже. Та розумних сучасників, що все бачать…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише українська акторка та громадська діячка Ірма Вітовська:

“Можна, звісно, бути в компромісі з совістю, з сьогоденням, співпрацюючи з країною, що вбивала і вбиває життя, пам’ять, мову, Дух України.. Твоєї країни.. і виправдовувати свою слабкість або адвокатувати свої вчинки різними обставинами таких співпраць.. Можна, звісно.. і пройде непомітно, бо наш народ вже так зґвалтований в цінностях, що любитиме однаково що героїв, що пристосуванців…
Але що ніколи не обдуриш, так це Вічність і Око Боже. Та розумних сучасників, що все бачать.. і навіть коли мовчать, то знають.. повірте.
Як можна? Тут співаю, танцюю, знімаюсь, змагаюсь, злягаюсь, будую, торгую з ворогом.. а тут я такий… чесний і чистий.. за Україну! Не можна бути вагітним на половину! ..
Вибачте.. накипіло..”

Можна, звісно, бути в компромісі з совістю, з сьогоденням, співпрацюючи з країною, що вбивала і вбиває життя, пам'ять,…

Gepostet von Ірма Вітовська-Ванца am Dienstag, 19. November 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.