“Ви мали історичний шанс, але проміняли його на жадібність до влади та наживи. Оті відсотки за Зеленського, то величина глибокого розчарування народу” – українець

4342

Українець Leonid Gudanich на своїй сторінці у Facebook прокоментував ситуацію з виборами в Україні: 

“Перший цвях в свою політичну домовину Порошенко забив коли БПП на місцях почали представляти відверті покидьки.

Пан Президент забив болт на закон і справедливість. Taras Boiko, ви пам’ятаєте коли перебуваючи ще на посаді голови Ширяївської РДА, особисто доводили Петру Олексійовичу про факти беззаконня і свавілля яке чинили представники його блядської партії в районі? Масові підкупи виборців, побиття опонентів і тд. А потім я вам вже розкажу про масштабне земельне рейдерство і афери, про заказні справи СБУ, про захоплення місцевої прокуратури та суду. Про бездіяльність силових структур. І хіба ж то тільки в нас!? Таке лихо захопило всю країну.

Другий цвях. Сепаратизм. Нас досі лякають що без пороха путін нападе. Нехай Президент уважно подивиться на членів своєї команди а вони пригадають добре чим займались в 13-14 рр. Нехай детально розповість про грандіозні провали за свою каденцію в службах, зокрема зовнішньої розвідки і тп.

Третій цвях це корупція яка набула просто вражаючих масштабів, її факти та прояви можновладцями почали сприйматись як буденність.

Четвертий це армія. Прийде час і народ дізнається скільки у воюючій країні було вкрадено владою коштів. Прийде час об’єктивно буде розглянуто правильність та доцільність деяких військових дій та операцій і багатьом доведеться відповідати за помилки.
П’ятий цвях тотальна брехня та бравада, зневага до власного народу як самого Президента так і його прибічників.

Цих, ганебних цвяхів дуже багато!

Я голосував за Порошенко на минулих виборах. Ви мали історичний шанс але проміняли його на жадібність до влади та наживи. Оті відсотки за Зеленського то величина глибокого розчарування народу у діючій владі.”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини