«Ви – боїтеся нас!»: Порошенко звернувся до Зеленського після сутичок біля його будинку

1470
Depositphotos"/>
фото: Depositphotos

П’ятий президент та лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко звернувся до нинішнього глави держави Володимира Зеленського після сутичок біля його будинку, які відбулися в Козині.

Відповідне відео опубліковано на Facebook-сторінці Порошенка, передає видання Букви.

“Ми сьогодні побачили, що “тітушки” за гроші готові продати Україну. Цим брудним сценарієм, зробленим за гроші, вкрадені у платників податків, вони намагаються відвернути увагу, щоб уникнути відповідальності. Дякую ветеранам та активістам, які не дали цьому відбутися. Ви усі великі молодці!” – заявив п’ятий президент.

Він також зазначив, що Офіс президента буде нести відповідальність за ці події.

“Офісу президента я хочу сказати: ви за це будете нести відповідальність. Будете відповідати за бездіяльність правоохоронних органів, за те, що Офіс президента роздає накази про купівлю “тітушок”, посилає їх сюди, паплюжачи Україну. Володимире Олександровичу, ми вас точно не боїмося, а от ви – боїтеся нас!” – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 9 жовтня біля будинку п’ятого президента України Петра Порошенка у Козині зібралися невідомі нібито для протесту. Погребиський вважає, що провокації проти Порошенка влаштував Володимир Зеленський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини