Воплі Відоплясова: 31 рік на сцені

2487

З моменту створення найпопулярнішого в світі українського рок-колективу “Воплі Відоплясова” минає 31 рік. Зустріч 4 талановитих музикантів – Сашка Піпи, Олега Скрипки, Сергія Сахно та Юрія Здоренка, яких об’єднала шалена любов до музики, стала переломним моментом в історії української естради. Тоді, у 1986 році світ дізнався про унікальний гурт, що став засновником українського рок-н-ролу та неостилю етно-рок.

Воплі Відоплясова © vk.com

Восени 1987 року було придумано назву – “ВВ”. Тоді ж, молода команда музикантів вперше виступила на кінофестивалі “Молодість”, де презентувала слухачам свої пісні. Згодом, відбувся ще один концерт за участю гурту. В листопаді 1987-го “Воплі Відоплясова” взяли участь на фестивалі «Перший Київський рок-парад», де здобули впевнену перемогу.

З роками колектив здобував все більше успіху і популярності серед слухачів. Музикати давали концерти не лише у містах СРСР, а й на міжнародній естраді. “Воплі Відоплясова” стали першими, хто заспівав рок українською мовою за кордоном.

Сьогодні творча спадщина легендарного гурту нараховує 20 альбомів та понад 300 пісень, які ще досі запалюють серця своїх слухачів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини