Вони не здадуться в полон, бо росіяни їх вб’ють, – дружина пораненого бійця на “Азовсталі”

8184

Юлія Федосюк розповіла, що її чоловік Арсеній Федосюк перебуває на “Азовсталі”, поранений – уламок від снаряда пробив йому ногу.

Далі – пряма мова Юлії, передає 24 канал:

“Мені 29 років. До початку війни я працювала помічником депутата Верховної Ради. Мій чоловік – Арсеній Федосюк, боєць полку захисників Маріуполя, – воює на Сході України з початку війни, з 2014 року.

На війну він відправився відразу після закінчення Києво-Могилянської академії. Сам він історик, був активним учасником Майдану. Одразу після Революції Гідності поїхав на війну.

На “Азовсталі” перебуває два тижні. Тому що до цього було дві групи бійців – одна на “Азовсталі”, інша – тримала правий берег. Мій чоловік Арсеній був у групі, яка була на правому березі. Потім росіян ставало більше, їхньої техніки також більшало, через що їх взяли у подвійне кільце. Тобто, крім кільця навколо Маріуполя, було ще кільце навколо групи мого чоловіка на правому березі.

Був момент, коли вони вже підійшли дуже близько. Тобто вони вже могли “зачистити” наших бійців. Ми попрощались, тому що ситуація була максимально драматичною.

І якимось дивом їм вдалось прорвати це кільце, щоб з’єднатись з основною частиною полку на “Азовсталі”.

Вони прорвали кільце під обстрілами, під артилерією, танками й так далі, переплили річку між правим та лівим берегом. Переплили цю річку самотужки та дістались на “Азовсталь”. Я думаю, що це одна з найфантастичніших операцій цієї війни. Тому що це мужність найвищого ґатунку, на мій погляд.

От з цього часу вже мій чоловік перебуває на “Азовсталі”. Розповідає про те, що їх постійно обстрілюють, постійно скидають бомби. Багато поранених, які помирають від сепсису, від гангрен. У них закінчується питна вода. Мій чоловік відправив мені повідомлення, щоб я знайшла інформацію про те, як жити без води. Що там відбувається, можна зрозуміти з цього повідомлення.

Ми добиваємось цього, ми просимо депутатів, просимо політиків всіх країн натиснути на Путіна, щоб він їх відпустив.”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини