Воєнний стан та мобілізація: кому та коли потрібно йти до військкомату

1849

За введення воєнного стану в Україні Верховна Рада може проголосувати на позачерговому засіданні 26 листопада. РНБО вже прийняв рішення про звернення до парламенту з такою ініціативою. Так Україна відреагувала на напад росіян на українські кораблі.

Про це повідомляє 24 канал

Чи оголосять в Україні повальну миттєву мобілізацію?

Не зараз. Під час засідання РНБО президент заявив, що рішення про введення воєнного стану “не передбачає негайної мобілізації; але буде проведена відповідна робота з резервом першої черги”.

Оперативний резерв І черги — це вже досвідчені воїни, які точно знають, що їм потрібно робити.

Це – резерв органів управління, військових частин, підрозділів ЗСУ, інших військових формувань (правоохоронних органів спеціального призначення, Держспецтрансслужби, Держспецзв’язку), що включає резервістів та військовозобов’язаних (переважно з досвідом участі в антитерористичній операції), призначених для комплектування збройних сил та інших військових формувань, які прибувають для виконання обов’язків служби за викликом їхніх командирів як в мирний час, так і в особливий період.

Чи потрібно йти у військомат?

Рано. Єдине що ми знаємо, це описані президентом плани: “Рішення про воєнний стан не передбачатиме обмеження конституційних прав і свобод громадян. Це надзвичайно важливо”.

Що робити?

Зберігати спокій. Можна уточнити свої дані, якщо ви знаєте, що входите до складу оперативного резерву, та контрольно перевірити контакти військкомату/частини. Та стежити за розвитком подій.

0. Не несіть брєд та не поширюйте паніки!1. При введенні воєнного стану кожен пункт вводиться окремо. Не нийте що…

Gepostet von Юрій Дмитренко am Sonntag, 25. November 2018

Чи готові українські військомати?

Цілком. На відміну від 2014 року зараз в Україні всі точно знають, що їм потрібно робити, алгоритм та сценарії дій пропрацьовано всіма силовими відомствами.

У військоматі звичайний робочий день. Ніхто не бігає коридорами, та взагалі не відчувається, що відбувається щось. Це…

Gepostet von Владимир Шевченко am Montag, 26. November 2018

Автор:Євгенія Мазур

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини