Водій маршрутного таксі № 137 порвав посвідчення дитини-сироти

1538

В ГО «Рада громадської безпеки»  звернулась громадянка, мешканка Одеси, з проханням допомогти вирішити проблему, що виникла внаслідок поїздки маршрутним міським транспортом неповнолітніх дітей, які знаходяться під її опікою. Діти 2003 р.н. та 2005 р.н.., батьки котрих позбавлені опікунства та батьківських прав, мають посвідчення “Дитина-сирота, що позбавлена батьківського піклування”. Даний документ дає право на пільговий проїзд в міському транспорті.

Ранком 12 березня 2018 р., близько 10.00, діти їхали на тренування в маршрутному таксі № 137, державний номер 39-36, сівши на зупинці вул. 7-а Пересипська. Після пред’явлення одним з братів посвідчення, водій маршрутки став вимагати гроші за проїзд, а потім вихопив у дитини з рук посвідчення, став його рвати та врешті-вреш викинув його на проїзну частину вулиці. Тим більше обурює таке ставлення представника сфери послуг населенню в Одесі, що обидві дитини-сироти добре вчаться і займаються спортом. Обидві дитини – вихованці одеського Клубу “Капітан” Національної Федерації таїландського боксу Муей Тай і гідно представляє рідне місто і країну за кордоном: старший є бронзовим призером Чемпіонату Світу, призером Кубка Європи і чемпіоном України, молодший – бронзовим призером Чемпіонату України.

Вважаємо за необхідне вжити негайних заходів щодо упередження подібних випадків, а саме обурливої та протизаконної поведінки водіїв міського транспорту по відношенню до громадян з пільгової категорії, та, особливо, по відношенню до дітей. Дане звернення направлене директору Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

1128945470_1718851401510196_2006861184_o10

Джерело: rgb.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини