“Відводячи війська, влада віддає на поталу ворогу цивільне населення” – Софія Федина

1005

Українська влада піддає надзвичайній небезпеці цивільне населення на території точок розведення, відводячи свої війська на Донбасі.

Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина в ефірі «Прямого».

«Ми виконуємо Мінські домовленості і постійно на це посилаємося. Тільки там не йдеться про відведення військ, про створення «сірої зони», де можуть вбивати цивільне населення. Там недостатньо поліції та армії, які можуть захистити людей, які допомагали армії, і в кого діти несуть службу в Збройних Силах України. Відводячи війська, ми наших цивільних громадян віддаємо на поталу ворогам», – сказала вона.

Вона наголосила, що місцеве населення проти відведення українських військ, тому що люди бояться за власну безпеку і життя.

“Із тих, хто ставив на ноги армію, тепер роблять злочинців”: Федина прокоментувала справу про закупівлю бронежилетів

«Сьогодні є численні заяви і звернення до Верховної Ради мешканців Золотого, Петрівського, сусідніх сіл, які просять, щоб їх почули, але з ними не зустрілися ні президент, ні міністр оборони, коли їздили на лінію розмежування.

Україна відвела війська у Станиці Луганській і побудувала міст, а результат такий, що московські найманці уже є на нашій території з пов’язками СЦКК, і вказують нашим людям – що і як робити. Тобто ми відводимо війська, а вони наступають і будують нові позиції, що підтвердило ОБСЄ», – зазначила Федина.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини