Відверто та з реалізмом: зняли фільм про українських моряків

1371

Повнометражний художній фільм Тимура Ященка “Черкаси” вже переглянули в Держкіно. Скоро мають показати на загал.

Про це повідомляє gazeta.ua

Картина розповідає про екіпаж тральщика “Черкаси”, який 4 роки тому став єдиним із 7 кораблів, що втримав український стяг на щоглі на озері Донузлав під час анексії Криму. Упродовж 3 тижнів екіпаж судна тримав оборону, відбиваючи атаки військ РФ, пише прес-служба Держкіно.

“Фільм вийшов надзвичайно емоційний, із об’ємними характерами головних героїв. Стрічка відверто і подекуди з жорстоким реалізмом розповідає про стан українських військово-морських сил напередодні Революції гідності, але на наших очах у момент випробувань герої картини, які не з власної волі потрапили в безвихідну драматичну ситуацію, стають прикладом мужності та гідності”, — говорить голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Консультантом фільму є реальний командир тральщика “Черкаси” Юрій Федаш, а до акторського складу увійшли моряки, які тримали оборону на кораблі навесні 2014-го року. Саундтрек створили Катя Чілі та Антон Байбаков. Зйомки проходили в Очакові, Одесі та невеличкому селі на Чернігівщині.

Кінопроект став одним із переможців 9 конкурсного відбору Держкіно. На створення стрічки виділили 17,3 млн грн, а загальна вартість — 39,8 млн грн.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини