Відомий артист Національної опери присвятив свій виступ у Парижі пам’яті Василя Сліпака

2120

Відомий в Україні та за її межами заслужений артист України, перший соліст Національної опери України Олексій Потьомкін під час гастролей в Парижі присвятив свій виступ пам’яті талановитого оперного співака, бійця АТО, який загинув на Донбасі, Василя Сліпака.

Про це повідомляє Galinfo

“Відбулася друга вистава балету “Лускунчик” у Парижі в рамках історичних гастролей Національної опери України.  Цю виставу хотів би присвятити пам`яті Оперного співака, Народного Героя України, який працював у Парижі близько двадцяти років – Василю Сліпаку.

20 грудня йому б виповнилось 44 роки, але він і надалі зводить та об’єднує між собою творчих людей та особистостей. Ми самі для себе та наших дітей творимо історію сьогодення”, на писав на своїй сторіці у facebook Олексій Потьомкін.

Сьогодні відбулась друга вистава балету Лускунчик у Парижі , під час історичних гастролей Національної опери України….

Gepostet von Oleksii Potiomkin am Montag, 24. Dezember 2018

Додамо, що талановитий артист балету Олексій Потьомкін у 2008 – 2017 рр. працював провідним солістом у Львіському національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької, де виконав більшість провідних партій з репертуару театру.

Довідка. 

Василь Сліпак народився у Львівській області. Вихованець Львівської хорової капели “Дударик”. Закінчив Львівську консерваторію (зараз – Музична академія ім. М. Лисенка) у 1997 р. У 1994 р. Василь виграв конкурс у французькому місті Клермон. Після цього він два роки їздив до Франції, співав там, аж поки в 1996 р. йому не запропонували залишитися там назавжди. Після завершення навчання у Львові його запросили до Паризької опери. Він зробив серйозну сольну кар’єру в Європі. Також проходив до фіналу конкурсів у Будапешті, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Парижі.  

19 років Василь Сліпак прожив у Франції, співав у паризькій Ґранд-опера. 

Але з початком революції в Україні кинув європейську кар’єру та повернувся на Батьківщину. Брав участь у Майдані. Потім подався у волонтери. 

Згодом Сліпак пішов воювати в той же 7-й окремий батальйон ДУК. Обрав собі позивний “Міф” – це скорочено від Мефістофель, що з опери “Фауст”. 

Після завершення бойових дій, як зізнавався сам Василь, він хотів би повернутися працювати до Франції. Але не судилося. Під Донецьком обірвалося серце великого патріота. Йому було лише 42 роки. 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини