Відомий актор-атовець опублікував знімки фронтового життя на Донбасі

11511

Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який ще влітку минулого року вступив до лав «Української добровольчої армії» продовжує службу в АТО

Так, актор недавно опублікував нові фотографії із зони АТО на Донбасі в соцмережі.

Відзначимо, що раніше російський письменник і бойовик «ДНР» Захар Прилепин багато разів повідомляв про «загибель» Анатолія Пашиніна.

Проте днями актор опублікував кілька фотографій про те, як проходить його служба на сході України. Один зі знімків він підписав так, – «Це не зйомки« Грозових воріт ». Анатолій Пашинін захищає Україну».

Російський актор Анатолій Пашинін, який воює в Донбасі в складі українського нацбатальона, заявив, що бере участь в підготовці «секретної операції» Києва на Донбасі.

«Мої обов’язки в батальйоні?… я все не можу сказати. Зараз я беру участь в розробці операції, яка секретна, як не знаю що », – заявив актор.

Як відомо, хрещений батько російського актора Анатолія Пашиніна, режисер Віктор Мережко негативно відреагував на рішення хрещеника воювати на стороні України.

За повідомленнями російських ЗМІ, Мережко заявив, що актор «повний ідіот», готовий «підірвати Росію». На його думку, ролі Пашиніна йдуть врозріз з його нинішньою антикремлівською позицією. Хрещений батько заявив, що такі дії артиста йому не пробачать і що таким чином він нібито «прокляв російських людей».

Джерело: Politeka

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини