Відео. Медведчук – Карпюку: Обмін міг бути давно, якби не Порошенко

693

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук заявив, що екс-президент України Петро Порошенко не був зацікавлений в питаннях обміну полонених. Про це Медведчук повідомив під час зустрічі з українським політв’язням Миколою Карпюком, який знаходиться в московському СІЗО.

Про це повідомляє: Стартко

“Якби стара влада була іншою, якби вона була зацікавлена ​​в твоєму звільнення, тоді все сталося б набагато раніше. Нова ж влада активно працює в цьому напрямку. По-перше, їм потрібні позитивні результати. Вони намагаються відновити хоча б якісь відносини з Росією “, – пояснив він Карпюк.

Медведчук також підкреслив, що Порошенко постійно гальмував обміни між Україною та Росією. Він заявив, що “обмін міг бути давно, якби не Порошенко”.

Також, політики передали політв’язням привіти від родичів, українське сало і український хліб.

“Сьогодні у мене нічого не відібрали, я тобі розповім. Це не просто сало, це з Полтави підкопченої в цьому сіні українському, подивися, яке”, – сказав Рабинович, передаючи сало Карпюк.

Карпюк зазначив – щоб з’їсти це сало, знадобиться рік, на що політики відповіли, що немає у нього року тут, і порадили поділитися з іншими ув’язненими.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини