Ветерани АТО заявили, що Порошенко використав їх для передвиборчої реклами

1253

Батальйон “Січ”, який є в рекламному ролику політпроєкту Порошенка “Європейська солідарність”, не має ні до нього, ні до його політичної сили жодного стосунку.

Про це повідомив командир “Карпатської Січі” та “Легіону свободи” Олег Куцин, – пише Вголос..

“Спочатку Порошенко привласнив націоналістичні ідеї – не для справи, а лише щоб попіаритись. Потім він оголосив себе головним націоналістом, хоча таким насправді не є.

Зараз він приписує собі чужі заслуги, ставлячи у виборчі ролики кадри з нашими побратимами. Батальйон “Січ”, який є в рекламному ролику політпроєкту Порошенка “Європейська солідарність”, не має ні до нього, ні до його політичної сили жодного стосунку”, – йдеться у повідомленні.

“Батальйон “Січ” був створений з ініціативи Всеукраїнського об’єднання “Свобода” і разом з “Карпатською Січчю”, ДУКом, “Азовом”, “Донбасом”, “Айдаром” та іншими підрозділами став невіддільною частиною добровольчого руху, проти якого завжди боровся Порошенко. Переважна більшість ветеранів батальйону “Січ” є в “Легіоні свободи”.

З усією повагою ставимося до братів по зброї, які також є у цьому ролику, але вважаємо неприпустимим використовувати кадри з батальйоном “Січ”, вимагаємо їх зняти і вибачитись перед ветеранами за цей недолугий і цинічний виборчий піар”, – наголосив Куцин.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини