Ветерани АТО під Єлисейським палацом порвали прапори “ДНР” та Росії (відео)

214

Ветерани АТО і члени “Національного корпусу” порвали прапори РФ і терористичного угруповання “ДНР” навпроти Єлисейського палацу в Парижі, де стартував саміт за участю лідерів країн нормандської четвірки.

Як повідомляє “Новинарня“, після цього їх затримала французька поліція, проте пізніше українців відпустили.

“Ми сьогодні зібралися тут, тому що відчуваємо загрози та небезпеку у контексті нормандських переговорів. Сьогодні будуть не рівні й справедливі перемовини, а нонсенс, коли замість країни-агресора Росії до поступок будуть змушувати Україну”, – заявив глава підрозділу партії “Терен Схід”, екскомандир полку Азов Максим Жорін.

Також він закликав Зеленського згадати випадок з ветераном в Золотому на Донбасі, якщо йому будуть пропонувати підписати невигідні для країни умови.

“Якщо сьогодні пана Зеленського будуть змушувати до підписання невигідних для України умов, нехай пригадає те, що він сказав ветеранам у Золотому про те, що він не лох і не зраджуватиме інтересів України”, – додав Жорін.

Серед вимог учасники акції назвали недопущення амністії бойовиків “ЛДНР”, проведення виборів в ОРДЛО до повного контролю над кордоном, створення “народної міліції” і розведення військ.

Як писала “Новинарня“, 9 грудня Володимир Зеленський прибуде в Єлисейський палац о 15:55 за київським часом. О 16:05 Зеленський зустрінеться з Макроном, о 16:30 – з Меркель, о 17:00 відбудеться зустріч всіх лідерів чотирьох країн, о 19:45 лідери “Нормандської четвірки” зустрінуться з журналістами.

Пізніше стало відомо, що анонсований раніше на 17.00 (за Києвом) час початку саміту у “нормандському форматі” перенесено щонайменше на півгодини.

При цьому анонсована раніше на 19.45 підсумкова пресконференція лідерів Франції, України, Німеччини та Росії перенесена щонайменше на 22.00.