Верховна рада збільшила покарання за нетверезе водіння до 17 тисяч гривень

949

Водіїв, затриманих за кермом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння повторно, штрафуватимуть на 51 тисячу гривень.

Про це повідомляє Твоє місто

Сьогодні, 22 листопада, Верховна Рада України ухвали законопроект, що, зокрема, передбачає збільшення покарання за нетверезе водіння, ідеться на сайті ВРУ.

Це законопроект №7279-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень». Його підтримали 239 народних депутатів.

Відтак, перебування за кермом у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння чи під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, каратиметься штрафом від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Також таких водіїв позбавлятимуть права керування транспортним засобом на термін до трьох років. За повторне таке порушення передбачається штраф у розмірі 51 тисяча гривень.

Також у законопроекті ідеться про запровадження інституту кримінальних проступків, що має спростити розслідування кримінальних правопорушень невеликої тяжкості та зменшити навантаження на слідчі органи. Запровадження інституту потребує ще внесення змін до Кримінального кодексу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини