Велика втрата.. Цієї ночі не стало великого українця, військового парамедика і капелана Сергія Мороза.

3187

Сумна звістка.. Від важкої хвороби пішов у вічність військовий капелан, парамедик Сергій Фрост. У воїна залишилась дружина і двоє синів.

Про Сергія розповідають його друзі та побратими:

Катрін Мілінська

“Сьогодні була надважка ніч! Ми втратили нашу саму дорогу і саму кращу людину..людину яка надихає…. нашого близького друга і наставника,самого кращого капелана,саму життєрадісну людину в світі…нашого Фроста Sergiy Moroz

Він був дуже позитивною людиною,в складні моменти життя-опорою! Він був кращим інструктор на вишколі! Завжди дарував нам радість та позитивні емоції! Він був справжнім Патріотом своєї країни! Ніколи не дозволяв опускати руки!

Коли ми їздили на ротації на війну,завжди дуркували в машині і голосно співали пісні,це був позитивний заряд енергії і віри,що все буде добре,котра в нас жила! А ще він завжди любив говорити «Мої хороші! Будьте чемні і не хворійте»

Це сама найулюбленіша фраза котру ми всі частенько використовуємо у повсякденному житті згадуючи його!
А ще я згадую як ми 18 лютого 2018 року бачились по відео зв’язку коли ми були в Одесі і я купалась в морі)) ти тоді голосніше всіх сміявся з мене і казав «Мєчкаааа…за буйки не запливай»))) та ще безліч цікавих історій і веселощів,які я дуже часто згадую с посмішкою!

Ти став нашим янголом!

Я безмежно до самого неба дякую тобі за все що ти зробив для мене! Ти давав мудрі поради,ти підтримував коли було дуже важко і боляче…

Фростику все буде АТОйвово!! Обіймаю тебе!!

Танюша,сонечко,тримайся!!!”

Юля Смірнова

Картка для допомоги 5168 7422 0370 6431 приват банк

УВАГА!!! Потрібна ДОПОМОГА родині!

Давайте допоможемо Татьяна Мороз з похоронами і підтримаємо дівчину.

У Сергія лишилося два сина.

Прошу допомогти хто скільки може!

Картка Тані: 5168 7422 0370 6431 приват банк

Сьогодні день Добровольця, Сергій ним був. Зробимо найкращий подарунок, якщо підтримаємо його родину у важкий час!!!

Танюшка, тримайся!

Sergiy Moroz, не вірю досі що тебе нема(((

Татьяна Пустовойт

У мене сьогодні відійшов у вічність друг Sergiy Moroz . Позитивніше і відважньої людини я не бачила в світі.

Другом менше у Всесвіті стало. Пам’ять квапливою рукою Минуле безглуздо перегортала. І шукала безліч причин, Виправдань, безглуздих відмовок, Щоб не визнати, що більше немає Людини, яка улюблена і дорога .
Все проходить. Розради немає. Ось і він пройшов. як дощ весняний. Просто дан був тимчасово іншим, Щоб світлим пам’ятатися миттю. А сьогодні сонце розлилося, Освітлюючи, зігріваючи душі. Просто так вже в життя повелося, Хід подій смерті не порушити. Мені повірилось, що сонце тому Яскраво і пронизливо світило, Що сьогодні друга мого Просто небо у гості запросило. Як би гірко це не звучало, Залишається вірити – смерті немає!. Смерті немає – є новий початок.

Покойся з Миром Герою , ти спас дуже богато бійців ,а сам себе не зміг :((( ти був найкращій, вибач нас за все !!!!

Katerina Prymak

13.03.

Ми втратили найкращого з нас. Фрост, друже, вибач мене за слабкість, що я так і не змогла попрощатися з тобою. З часу, як дізналася про твою хворобу, уникала спілкування з Тобою. Бо знала, що мені не вистачить слів, бо я не готова була прийняти це, як зараз не хочу приймати те, що тебе не буде з нами, і можливості тобі це сказати теж вже не буде.

Але Ти лишився в пам‘яті, в серці, в своїх дітях, в тих справах які ти робив. Ти був найдобрішим, наймудрішим серед нас всіх. І як ти вмів гасити мої істерики і кіпіш, як мудрий батько, якого в мене ніколи не було. Я шкодую, що я навіть не маю змоги попрощатися з тобою, але я знаю що ти пробачив мене і зрозумів.

І дякую за врятоване життя. Бо саме завдяки тобі я можу святкувати два дні народження підряд. Ти завжди будеш з нами. Rest In Peace, друже Фрост.

Бережіть живих.

Джерело: Префікс

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини