Вчителям в Україні підвищать зарплати вже з 1 січня: хто отримуватиме більше

1434

Вже з 1 січня 2022 року українським вчителям збільшать зарплату, розмір підвищення встановлений Кабміном. Так, на 20% збільшуються оклади для педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти компенсуючого типу (спеціальних та санаторних).

На 25% отримуватимуть більше педагоги у спецустановах загальної середньої освіти. До них відносять спецшколи, а також навчально-реабілітаційні центри, йдеться у постанові Кабінету Міністрів України., пише Обозреватель

Крім того, на 30% більше будуть оклади викладачів у спеціалізованих будинках дитини, дитячих будинках. На 10% зарплату підвищать для:

  • працівників, діяльність яких пов’язана з освітнім процесом, у закладах спецосвіти;
  • педагогів у гімназіях, ліцеях, колегіумах, гімназіях-інтернатах, ліцеях-інтернатах, колегіумах-інтернатах;
  • педагогів у вищих професійно-технічних училищах;
  • педагогів у закладах освіти інтернатного типу.

Також установлюються доплати за класне керівництво. Наприклад, вчителям 1-4 та підготовчих класів в установах загальної середньої освіти підвищать зарплату на 20%. Також оклади збільшать для:

  • вчителів 5-11 (12) класів у закладах загальної середньої освіти – на 25%;
  • викладачам у закладах професійної освіти – 20%.

Зарплату підвищать і педагогам, помічникам вихователів та керівним працівникам, діяльність яких безпосередньо пов’язана з освітнім процесом у спецбудинках дитини, дитячих будинках та закладах загальної середньої освіти інтернатного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А також у протитуберкульозних установах, установах, відділеннях для дітей, хворих на активні форми туберкульозу. Для них передбачається підвищення зарплати на 30%.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини