“Вам треба освіжитися!”: нардеп облив Насірова водою під час ефіру (відео)

1247

Кандидат у президенти України Роман Насіров вважає, що протягом одного року в Україні можна підняти мінімальну зарплату до 15 тисяч гривень та пенсію до п’ять тисяч гривень.

Про це він заявив в ефірі програми “Перші про головне. Коментарі” на телеканалі ZIK.

Відповідаючи на запитання, чи Україна економічно спроможна виплачувати високі пенсії, Насіров зазначив, що пропонує, аби надра працювали на Україну і це дало б змогу зробити українців багатими людьми.

“Звідки йдуть пенсії? З Пенсійного фонду. Звідки йдуть гроші в фонд? З нарахувань на зарплату. Зараз 10 працівників годують 12 пенсіонерів. Як з відрахувань від мінімальної зарплати в 4 тисячі гривень можна наповнити Пенсійний фонд. Там завжди буде дефіцит. Тому українцям потрібно давати роботу і гідну зарплату, аби з її відрахувань виплачувати високі пенсії”, – заявив політик.

Водночас народний депутат Сергій Шахов поцікавився у нього, чи він працював при цій владі, яка три роки не дає українцям звіту.

“Ви хотіли йти в президенти, ви пішли? Пішли. Всім кандидатам потрібно проходити детектор брехні та психіатричну лікарню. Ви зараз людям кажете про заробітні плати, про пенсії, а при якій владі ви працювали?”, – сказав нардеп.

Він зазначив, що всім кандидатам треба освіжитися, й облив Насірова склянкою води.

“Поїдьте до мене в округ і покажіть людям, за який рахунок ви жили. Хто прикривав фіскалів? Ви погоджуєтеся, що фіскалів треба розігнати? Людям і бізнесу треба дати нормально жити та знищити олігархи. Хай в Україні будуть багаті люди, але не олігархи”, – зазначив гість програми.

У відповідь пан Насіров заявив, що нікому ще не вдалося підмочити його репутацію.

“Я працював в уряді та почав робити зміни, але ви бачили, що зі мною робила система”, – констатував Насіров.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини