Валерія Гонтарева – серед найвпливовіших жінок світу від Financial Times

288

Ексочільниця Національного банку України Валерія Гонтарева потрапила до 16-ти номінантів цьогорічного рейтингу найбільш впливових жінок світу від Financial Times.

Результат пошуку зображень за запитом "Валерія Гонтарева"

Список претенденток на звання найвпливовішої жінки цього року формувався на основі рекомендацій читачів фінансового видання, передає Український інтерес.

“Ми отримали понад 100 рекомендацій, і було приємно читати про жінок, які створили нові можливості в 2019 році або привернули увагу до деяких найважливіших питань сучасності на національному чи міжнародному рівні. Зрештою, ми вибрали 16 жінок”, – пише Financial Times.

Читачі видання, які формували список номінантів на звання найвпливовішої жінки року, зазначили, що Валерія Гонтарева “була б прекрасною кандидатурою”. Її особу відзначили як таку, що “зіткнулася з нападами, фізичними, юридичними та репутаційними, за свої розслідування корупції в Україні”.

Серед інших претенденток – екоактивістка Ґрета Тунберґ, новозеландська прем’єрка Джасінда Ардерн, сенаторка з Філіппін Лейла де Ліма, американська сенаторка Елізабет Воррен, ексрадниця Трампа Фіона Гілл, акторка Фібі Воллер-Брідж, прем’єрка Норвегії Ерна Солберг тощо.