Вакарчук з’явився в Instagram і опублікував там перше відеозвернення до українців

1123

Фронтмен гурту “Океан Ельзи” створив акаунт в Instagram і навіть опублікував там перше відео. Появу у новій соціальній мережі музикант пояснив своїм днем народження.

На новоствореній сторінці Святослав Вакарчук у відеозверненні подякував українцям за “тисячі привітань і побажань, які отримав у соціальних мережах”. При цьому музикант наголосив, що від деяких повідомлень “його серце просто тануло” – про це повідомляє 24 канал

“Дякую вам усім, якщо я дійсно заслужив. Хочу сказати, що це просто чудовий день і чудовий настрій,” – сказав він.

Саме днем народження Вакарчук пояснив створення акаунта у цій соціальній мережі та публікацію першого відео. Особистої сторінки тут у нього не було,а  багато привітань, за словами музиканта, надсилали саме сюди.

Це, по-моєму, чудова нагода прямо зараз, у свій день народження, завести його. Тож починаємо мій Instagram-акаунт з першого відео. В якому я дякую вам за ваші чудові привітання з днем народження. Дякую,
– додав Вакарчук.

Свій день народження лідер “Океану ельзи” святкував 14 травня.

Водночас ЗМІ все активніше поширюють інформацію про те, що музикант має серйозні наміри на парламентські вибори – створює свою команду, шукає туди обличчя і вже невдовзі про все оголосить сам.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини