Вакарчук несподівано зізнався, яке диво загадав для України в Новому році

1452

Співак привітав українців зі святом. Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук привітав українців із Новим роком і розсекретив, що загадав на наступний 2018-й. Про це він написав у Twitter.

“Кажуть, на Новий рік всі дива збуваються! Я загадав таке: щоб ми навчилися творити всі свої дива власними руками! З Новим роком!” – привітав він.


Скріншот поста акаунта twitter.com/s_vakarchuk

Користувачі із захватом відреагували на таке привітання.

“Україна уже творить дива, позбувшись залежності від Росії, повернувши курс на цивілізований світ і вийшовши при цьому на економічне зростання. Хоча для когось кращим дивом було б здатись Росії”, – пише @pIebeian.

“З Новим роком! Хай щастить! Хай принесе мир та добробут моїй милій Україні та українцям”, – відповіла @LorascSc.

“Кожен є сам творцем своєї реальності. З Новим роком!” – пише @serhiy_sledz. “Дуже доречне побажання. З прийдешнім, українці!” – каже @irene47491467.


Скріншот коментарів поста акаунта twitter.com/s_vakarchuk

“Найголовніше — уникнути спокуси провести 2018-й так, ніби вже йде передвиборна кампанія.Я розумію, що завдання непросте, але якщо вдасться уникнути цієї пастки як громадянському суспільству, так і влади, опозиції, то є шанс досягти багатьох важливих цілей, які дадуть конкретні позитивні результати для громадян країни. Якщо ж ні, ми ризикуємо втратити навіть те, що мали”, – вважає він.

За словами Вакарчука, поки політикам не вдається знайти спільну позицію з важливих для країни питань.

Джерело: styler.rbc.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини