Вагітна жінка з Маріуполя, фото якої облетіло весь світ, народила дитину

25404

Вагітна Маріанна Підгурська, яка була пацієнткою пологового будинку в Маріуполі, обстріляного 9 березня російськими окупантами, народила доньку – повідомляє інтернет-видання gordonua.com

Про це 11 березня повідомила у Twitter журналістка Ольга Токарюк.
Журналістка наголосила, що їй надійшло повідомлення від родича жінки.

“Я отримала повідомлення від родича вагітної дівчини Маріанни з розбомбленої Маріупольської лікарні. Їм вдалося ненадовго зв’язатися з нею телефоном. Минулої ночі о 22.00 Маріанна народила дівчинку!” – написала Токарюк.

Родич Маріанни також повідомив, що жінка почувається добре. За його словами, вона наразі в Маріуполі, там не припиняють бомбардування й немає теплопостачання.

Із народженням доньки Підгурську привітала в Instagram українська телеведуча Марічка Падалко. Вона, зокрема, вказала адресу профілю дівчини, куди можна надсилати вітання.

Фотографії вагітної закривавленої Підгурської біля зруйнованого пологового будинку, опубліковані у Facebook журналістом Мстиславом Черновим і фотографом Євгеном Малоліткою, облетіли всі світові ЗМІ. Фото, зокрема, опублікували CNN, The Telegraph, Daily Mail, Time тощо.

Пропагандистські російські ЗМІ, політики та дипломати заявили, що фотографії дівчини – “постановка”. Про це, зокрема, написало у Twitter посольство Росії у Великобританії, повідомляла “Українська правда”.

Проте адміністрація соцмережі видалила неправдиве повідомлення у зв’язку з порушенням правил спільноти.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини