В “Укрзалізниці” з`явилась нова функція замовлення квитків з пересадками

1709

В онлайн-замовленні вказуються станція пересадки та час очікування.

Відсьогодні, 17 січня, на сайті “Укрзалізниці” з’явилась нова функція пошуку маршрутів з пересадками розповідає ТСН.

У разі відсутності прямого сполучення між потрібними станціями онлайн-сервіс “Укрзалізниця” пропонуватиме альтернативний варіант поїздки з пересадками. При цьому буде вказано час очікування та станції пересадки. Усі квитки пасажири зможуть оплатити однією сумою наприкінці замовлення.

Наприклад, якщо обрати маршрут сполученням Київ-Пасажирський – Стрий, ми отримаємо три варіанта поїздки з пересадками. Так, за першим маршрутом пересадка відбудеться у Львові, очікувати доведеться 3 год 3 хв, а подорож триватиме 10 год 54 хв. Вартість квитків у цьому разі дорівнюватиме 399,89 грн.

Найменша тривалість поїздки становитиме 7 год 57 хв з пересадкою у Львові, де очікувати необхідно 1 год 10 хв. За цей маршрут потрібно заплатити найбільше – 326,07 грн.

Найдовший маршрут вказано з пересадкою у Жмеринці. У цьому разі очікувати доведеться найменше часу – 36 хв, а загальна тривалість поїздки становитиме 11 год 31 хв. Така поїздка обійдеться у 264,7 грн.

Так, з Києва до Жмеринки за квиток другого класу “Інтерсіті” доведеться заплатити 156,92 грн, а зі Жмеринки до Стрия – 108,05 грн.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини