В Україні знову буде +18°С: де чекати на потепління і скільки воно триватиме

989

На українців перед “арктичним” похолоданням чекає потепління до +18°С.

Погода в Україні вже завтра, 20 жовтня, суттєво потішить громадян – у деяких регіонах прогнозують потепління.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко у Facebook, передає ТСН.

Попри потепління до +18 градусів на Заході, холодна погода ще затримається на Сході, у Сумській та Полтавській областях. Завтра там очікується вдень від +7 градусів до +11 градусів.

“До нас йде потепління! Вже завтра, 20 жовтня, у більшості областей України вулиці наповняться щасливими людьми, які грітимуться за температури повітря +12…+16 градусів. На Заході України навіть до +18 градусів”, – сказано в повідомленні.

Надалі, за даними синоптикині, 21-22 жовтня тепла погода охопить майже всю територію України. А в західних областях навіть ймовірно місцями +19…+22 градуси.

За словами Наталки Діденко, у Києві 20 жовтня також потеплішає, дощів не передбачається. Протягом дня повітря прогріється до +14 градусів, але передбачається сильний вітер, який 21 та 22 жовтня може досягати штормових значень.

“Тому будьте дуже уважними поблизу старих гіллястих дерев, білбордів та між високими будинками, де вітер закручується особливо потужно”, – попередила Діденко.

Водночас вона прогнозує 23-24 жовтня значне похолодання.

“І – традиційна ложка українського дьогтю: 23-24 жовтня в Україну почне заходити холоднюще повітря арктичного походження”, – додала Діденко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини