В Україні створили додаток для порівняння цін в супермаркетах

971
В Україні створили додаток для порівняння цін в супермаркетах

Українська команда створила додаток Costless. Він дозволяє порівнювати ціни в супермаркетах і визначати найменшу вартість. Додаток доступний для завантаження в Google Play, найближчим часом команда обіцяє випустити клієнт для iOS.

Про це повідомляє AIN.

Для того, щоб почати роботу з сервісом, користувач має створити список покупок. Відтоді загальну вартість кошика можна порівняти в супермаркетах.

Зараз Costless працює з декількома великими мережами Києва — «Ашан», «МегаМаркет», «Фуршет», Novus, Fozzy та інших. Представники проекту відзначають, що ведуть переговори з магазинами «АТБ», «Еко Маркет» і «Фора». Команда планує додати їх у базу протягом кількох місяців.

Ціни в Costless оновлюються автоматично щотижня, акції — раз на два дні. Також у додатку можна відправити чек товару, щоб актуалізувати його вартість. За відправлення чеків сервіс буде відправляти бонуси за спеціальною програмою. Ці бонуси можна конвертувати в передплачені картки торговельних мереж або в реальні гроші — на телефонний рахунок або банківську карту.

Зараз розробляється функціонал, який дозволить планувати, підбирати, зберігати, ділитися списками покупок.

Наразі Costless працює тільки в Києві. За межі столиці команда планує вийти в липні 2018 року.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини