В Україні планують ввести штраф за нетверезий вигляд: голосування

575

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект №7490, який передбачає введення штрафів не тільки за розпивання алкогольних напоїв, а й за появу в нетверезому стані в громадських місцях.

У новому законопроекті йдеться про збільшення штрафів за розпивання алкогольних напоїв. Так, за таке правопорушення, а також за появу в нетверезому стані в громадських місцях ти ризикуєш заплатити штраф у розмірі 340 – 510 грн.

У разі повторного правопорушення доведеться сплатити 510 – 850 грн. Більше того, якщо протягом року ти двічі піддасися стягненню, отримаєш ще й штраф у розмірі 1190 грн.

Крім іншого, законопроект передбачає збільшення стягнень за реалізацію алкогольних напоїв у недозволених місцях, розпивання алкоголю на робочому місці, а також схилення до вживання алкоголю неповнолітніх.

Згідно з результатами Всеєвропейського опитування молоді щодо вживання алкоголю та наркотичних речовин, близько 87% школярів в Україні хоча б раз пробували алкоголь, більше 26% – вживають алкоголь кілька разів на місяць
йдеться в пояснювальній записці.

Джерело: lady.tochka.net