В Києві пропонують встановити пам’ятник олігарху Ігорю Коломойському

114
  • Пам’ятник відомому олігарху пропонують встановити на Бессарабській площі або будь-якому іншому місці в Києві

Житель столиці Сергій Мандровскій-Соколов пропонує встановити на Бессарабсокій площі або будь-якому іншому місці в Києві пам’ятник Ігорю Коломойському. Петиція з такою пропозицією була опублікована на сайті електронних петицій Київради, – пише topkyiv.info.

«На Бессарабській площі на місці пам’ятника Леніну В.І. або де в іншому місці (неважливо де) встановити пам’ятник Коломойському І.В., тому що неважливо, під яким пам’ятником зустрічатися. Пам’ятник можна створити в повний зріст / бюст або взагалі у вигляді великого мішка зеленого кольору з грошима (на розгляд громади). Особлива увага повинна бути приділена наявності асфальту навколо пам’ятника і ліхтарів для освітлення композиції », – написав автор петиції.

На думку Сергія, такий пам’ятник «поліпшить комунікацію між закоханими парами будь-якої статі, збільшить народжуваність і толерантність у населення, що проживає на вулицях (проспектах, бульварах, провулках) з будь-якою назвою і сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в країні».

Давайте строить памятники, которые всех объединяют!🗿. 🗿. 🗿На сайті Київської міської ради з’явилася петиція із…

Gepostet von Юрий Рыбальченко am Dienstag, 21. Januar 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.