В Карпатах – хурделиця і мороз, на Прикарпатті – шторм

1947

Штормове попередження оприлюднили сьогодні рятувальники Івано-Франківського обласного управління ДСНС. Йдеться про сніг і сильний вітер, а також істотну лавинну небезпеку в горах

Як поінфоомували рятувальники Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту, на горі Піп Іван станом на ранок 26 березня хмарно, обмежена видимість. Хурделиця. Вітер північно-західний 5-6 м/с. Температура повітря -9°С.

Від учора в цій частині Карпат, на Чорногріському хребті, обмежена видимість.

Як попереджають з посиланням на синоптиків рятувальники обласного ДСНС, в найближчу годину із збереженням до кінця дня 26 березня по області та місту Івано-Франківську очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/сек.
У зв’язку зі снігопадами 27 березня у високогiр’ї Iвано-Франкiвської області зберігається значна снiголавинна небезпека – 3 рiвень.

Вихід туристів у таких умовах в гори небажаний.

Вчора, 25 березня, о 08.15 год. Явірницький загін гірських рятувальників прийняв сигнал про допомогу від трьох туристів, які “застрягли” на горі Піп Іван. Спеціалісти піднялися і супроводили їх з гори до лісової зони. Виявилося, що туристи напередодні піднялись на вершину, переночували в приміщеннях обсерваторії, але не змогли самостійно зійти через обмеження видимості, повідомили в управлінні з питань цивільного захисту ОДА.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини