В Instagram публікують зняту у Львові історію 13-річної жертви Голокост

2560

У соціальній мережі Instagram відкрили акаунт Eva.Stories, в якому розповідається про життя 13-річної Єви Хейман, яка загинула в концтаборі Аушвіц у 1944 році.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The New York Times.

“Instagram акаунт Єви базується на щоденнику, який вела справжня Єва Хейман у 1944 році. Він був створений у середу після обіду до початку щорічного вшанування в Ізраїлі Дня пам’яті Голокосту”, – йдеться у повідомленні.

View this post on Instagram

Eva.Stories Official Trailer

A post shared by Eva (@eva.stories) on

Як повідомляє NYT, загалом було знято 70 коротких сторіз, в яких британська акторка грає роль 13-річної Єви Хейман під час її життя у часи Голокосту у 1944 році. У цих коротких епізодах зображені фрагменти життя Єви до вторгнення нацистів в Угорщину, її перебування у єврейському гетто та потяг, який везе євреїв до концтабору в Аушвіц.

Зазначається, що акаунт був створений за ініціативою ізраїльського бізнесмена-мільярдера Маті Кохаві та його дочки Майї.

Як повідомляє NYT, зйомки, за участі 400 людей, відбувалися в Україні протягом трьох тижнів, а для актриси була розроблена спеціальна камера, яку вона могла тримати як телефон.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини