В’ятрович відреагував на згортання UATV

1105

Народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович подав депутатське звернення до міністра культури, молоді та спорту України Володимира Бородянського з вимогою пояснити стратегію і принципи роботи телеканалу, який буде здійснювати мовлення на окуповані території замість іномовлення, а також яке медіа буде протидіяти пропаганді країни-агресора на період між фактичною ліквідацією іномовлення до створення нового телеканалу.

Про це парламентарій повідомив у Facebook, – пише Газета.юа.

“Не розумію, навіщо знищувати іномовлення. Виглядає, що команда Зеленського вирішила “просто перестати стріляти” і у відповідь на бомбардування в інформаційній війні. Телепрограми англійською, арабською та іншими мовами, які транслювалися на десятки країн світу, відтепер більше не виходять. Буцімто без знищення іномовлення неможливо організувати мовлення на окуповані території. Причому, яким буде це мовлення на окуповані території – також невідомо”, – повідомив політик.

Також парламентар поцікавився, яким чином планується організувати мовлення в Криму, якщо створення інформаційної продукції кримськотатарською мовою припиняється.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини