“В голові до сих пір не вкладається, як таке може трапитись? 22.12.2018 р. в поїзді 357К Київ-Пас. на мою маму впала верхня полиця…”

5767

У суботу, 22 грудня, у потязі 357К сполученням Київ–Рахів на пасажирку Полякову Надію впала верхня полиця, на якій відпочивала інша жінка. Унаслідок цього Надія Полякова отримала значні травми тазу.

Про це повідомила донька Надії Полякової – Світлана на Facebook-сторінці.

22.12.2018 р. в поїзді 357К Київ-Пас. — Рахів стався нещасний випадок з моєю мамою Поляковою Надією Василівною,1960 р.н., якій вночі коли вона відпочивала впала друга полка в вагоні, з жінкою яка теж відпочивала. Маму терміново доставили в Тернопільську обласну лікарню, зробили МРТ, та попередньо прооперували (роздріблені пах та таз на шматки). Скільки ще буде цих операцій поки що невідомо та як буде далі з її здоров’ям, але я зі своїю родиною дуже вдячна тому лікарю (прізвища поки що ми не знаємо) який склав її по шматкам.

23.12.2018 р. ми зателефонували зі скаргами в Страхову компанію “Арсенал” та в «Укрзалізниця». Моя мама прямувала ще з 17 людьми з м. Миргорода, Полтавької обл. в Карпати на відпочинок. Ці люди всі її знайомі, оскільки вони кожен рік їздять майже цим складом. Вони зі своєї сторони також зателефонували в «Укрзалізницю» та в Страхову компанію “Арсенал”. Що буде далі з компенсацією нам невідомо. Страхова компанія “Арсенал” відповіли номер скарги присвоєно, телефонуйте в Київ в середу

Я, мій брат, сестра, тітка та всі рідні у відчаї, в голові до сих пір не вкладається як таке може трапитись. В мене багато запитань…. А якщо б це була дитина????Чому невідремонтовані вагони пускають в дію, на шлях перевозити дорослих та дітей і ще й на цьому заробляють ???? Коли останній раз відбувалася перевірка цього «старого зломка»??? Чи перевіряють безпосередньо сам начальник поїзда та провідник всі спальні полички в вагонах на придатність для відпочивання???
Люди перевіряйте заздалегідь поличку,перед тим як вкладатись спати у вагоні, краще декілька разiв, чи нічого там не бовтається, чи все гарно привінчено!!!!
Хай всіх Бог береже!!! А також я бажаю скорішого виздоровлення своїй матусі!

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини