“Уже немає ані крейсера “Москва”, ані його капітана, а прапор України над Зміїним є… Така ж доля чекає й на інші окуповані території!” – Подоляк

555

“Повернення українського прапора на острів Зміїний – більше, ніж просто символ. Чотири з гаком місяці тому капітан російського крейсера “Москва” запропонував українським захисникам скласти зброю та прийняти поразку. І? А далі все сталося так, як і має бути з російською ордою…”

Про це пише радник голови Офісу 6-го Президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк:

“Чотири місяці по тому немає ані крейсера “Москва”, ані капітана. Над легендарним островом знову майорить український прапор.

Усе, що змогло зробити російське Міноборони, щоб заглушити крик диванних підрозділів Z-орди, – виплюнути фейк про “знищення” нашої групи… літаками ВКС Росії.

Звичайно, це частина того ж списку “перемог”, як і тричі “знищена” авіація, системи ППО, М777 та HIMARS – віртуальний світ російського пропагандистського “успіху”. Ба більше, хочу загострити увагу на прямому зізнанні “російських генералів”. Вони відверто кажуть, що немає жодних інших цілей війни, крім однієї: полювати на українців і пробувати їх убивати. Літаками, ракетами, гарматами. Навіть на острові, з якого вони (росіяни) втекли, бо це був жест доброї волі. Тобто вбивство кожного українця – і є єдина мета Російської Федерації.

Правда ж сьогодні така проста: Збройні сили України мають жорстко викидати російських убивць з української землі. І робити це монотонно й повсякчас, максимально збільшуючи втрати “живої сили” ворога. Хоча чи можуть “мертві” (а росіяни у будь-яких сенсах – мертвий народ) бути живими?

Така ж доля чекає й на інші окуповані території. Питання в одному – достатній кількості зброї.

Над цим і працюємо.”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини