“Усик і Ломаченко є агентами Кремля” – чемпіонка світу з кікбоксингу

1215

Колишній абсолютний чемпіон світу у першій важкій вазі Олександр Усик не нудьгує на карантині. Цього місяця його, разом з іншим зірковим боксером, близьким другом і кумом Василем Ломаченком, внесли до бази “Миротворець”. Обох звинувачують у запереченні російської агресії, участі в антиукраїнських пропагандистських заходах Росії, маніпуляціях суспільно значущою інформацією і в тому, що є противниками незалежності українського православ’я від підконтрольної Росії РПЦ.

Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння упорядників бази “Миротворець” і багатьох українців, які ще вагалися з оцінкою постійних проросійських дій боксерів, стали зйомки в російському пропагандистському фільмі. Він вийшов у світ спеціально до сакральної для сусідньої країни події – 75-річчя Дня Побєди, – пише Газета.юа.

Саме в цю дату, 9 травня, Олександрові Усику на його черговий провокативний ролик – у ньому він залякує і нокатує своїх критиків, яких зобразив в образі “диванного експерта” – відповів молодий борець з Шепетівки Богдан Грицай. Перепалка викликала великий резонанс серед уболівальників.

Останні події для Gazeta.ua коментує колишня чемпіонка світу з кікбоксингу і претендентка на чемпіонський титул з професійного боксу, киянка Олена Твердохліб, 49 років.

Московія і росіяни за ці шість років самі зробили більше, ніж будь-яка “бандерівська” українська пропаганда

При цьому Олександр Усик і Василь Ломаченко працюють на зміцнення цих зв’язків з “братнім” народом, за що, зокрема, були внесені до бази “Миротворець”.

“Безперечно, Усик і Ломаченко заслуговують на своє “почесне” місце у базі “Миротворець”, бо свідомо пішли на цю пропагандистьку провокаційну акцію, – переконана Олена. – Враховуючи, що вони є бізнесменами, які заробили мільйони, немає сенсу їх вважати наївними, які б на “громадських засадах” почали нищити власні відносини з вболівальниками. Але і гроші їм, я впевнена, не платили”.

Чому ж тоді вони пішли на такий ризикований репутаційний крок?

“Та тому, що це була саме та пропозиція, від якої “неможливо відмовитись”, – вважає колишня спортсменка. – Не сумніваюся, що представники російських спецслужб, так чи інакше, через служителів т.зв. Московського патріархату, контактували і з Усиком, і з Ломаченком. Те, що Усик, з початком окупації Криму, “офіційно” взяв на себе певні зобов’язання перед ФСБ, сумнівів немає ні в кого. Зокрема, я впевнена, і у СБУ. У Усика по-іншому просто не вийде, поки Крим залишається окупованим. В нього і особиста нерухомість в Криму, і родичі в Криму з нерухомістю. Їх негайно поставлять під прес, якщо Усик не погодиться виконувати певні “прохання” ФСБ. А Ломаченко, швидше за все у нього під наглядом, як у кума. Це не означає, звичайно, що Усик, прихопивши з собою Василя, завтра натягне маскхалат і поповзе мінувати нафтобазу або склад з боєприпасами. Для цього у ворога є інша агентура. Такого роду медійно розкручені популярні агенти як Усик і Ломаченко використовуються ворогом насамперед для пропаганди і медійних диверсій. І фільм з їхньою участю – це конкретний приклад використання таких агентів.

Такого роду медійно розкручені популярні агенти як Усик і Ломаченко використовуються ворогом насамперед для пропаганди і медійних диверсій

І тому, якщо ви спитаєте у мене чи є вони агентами Кремля, то я відповім – так, безумовно. І ніяка масова критика вболівальників не зупинить і не змінить “світогляд” Усика чи Ломаченка. Бо це люди, які вже заробили мільйони і їм є що втрачати. А позбавити їх радощів життя може ФСБ. Тому вони бояться ФСБ значно більше ніж уболівальників, яких вони “в гробу бачили”, як і усіх тих, хто загинув за Незалежність України. Бо це не їх війна, вони за мир… за “русскій мир”, – резюмувала Олена Твердохліб.