Україну взагалі не візьмуть у жодне пристойне утворення – кому потрібна країна, на яку “ось-ось нападе Росія”? – МЗС РФ

1800

США та Великобританія самі вигадали російську загрозу й самі зібралися на боротьбу з нею, щоб потім оголосити про свою перемогу. Про це 7 лютого написала в Telegram речниця МЗС Росії Марія Захарова, коментуючи повідомлення в блозі високого представника ЄС із питань закордонних справ та політики безпеки Жозепа Борреля.

“У черговому творі розвиваються відомі психоделічні фобії західних ЗМІ про “російську агресію проти України”. Однак час минає, Росія на Україну не нападає. Розрахунок США, що замовили цю “музику”, і британців, які приєдналися до них, зрозумілий: самі вигадали “російську загрозу”, самі зібралися на “героїчну” боротьбу з нею, щоб потім зробити провокацію і голосно оголосити про свою “перемогу”, – написала Захарова, передає інтернет-видання Гордон.

За словами речниці МЗС РФ, Україна є сферою впливу Євросоюзу, проте ЄС не поспішає надавати їй членство.

“Ми, власне, і не сумнівалися, що він не є неупередженою стороною в українському конфлікті. Відстоює свою сферу впливу, затверджену ще 2013 року, коли у Брюсселі, не цураючись засобів та переступивши через заперечення законного уряду країни, відчайдушно протискували асоціацію України з Євросоюзом. Щоправда, до “єсівського” клубу Україну так і не взяли. І, певне, нескоро візьмуть. А після нинішнього західного перформансу не візьмуть узагалі в жодне пристойне утворення – кому потрібна країна, на яку “ось-ось нападе Росія”?” – заявила Захарова.

Вона навела цифри економічних збитків України за останній період, озвучені президентом Володимиром Зеленським під час зустрічі з іноземними ЗМІ, а допомогу ЄС схарактеризувала як “борговий тягар”.

За словами Захарової, “інтереси українців Захід хвилюють найменше”.

Постійні переговори України із союзниками щодо нового вторгнення Росії та залучення світової спільноти до вирішення цієї проблеми Захарова назвала “іграми патріотів” та “антиросійською істерією”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини