Українців закликали 21 червня приходити з собаками на роботу

853

Українців закликали підтримати міжнародну акцію «Візьми собаку на роботу» і 21 червня прийти на роботу зі своїми улюбленцями.

Як повідомили організатори заходу, щоб вас зарахували учасником акції, потрібно зареєструватися і вказати в анкеті відомості про себе і свого вихованця – пише Громадське

«Ми закликаємо українців брати собак на роботу не для розваги. Фактично домашній улюбленець — це тварина, яка постійно сидить вдома. А ми прагнемо показати компаньйона, який може завжди бути поруч», — зазначили організатори.

Цьогоріч до акції вже приєдналися 343 учасники з понад 65 міст України. Найбільш активно ініціативу підтримали в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Харкові, Чернігові та Вінниці.

Охочих долучитися до ініціативи радять запитати у колег, чи немає ні в кого алергії на шерсть та уточнити у керівництва, чи можна прийти з собакою в офіс. Також господарям улюбленців рекомендують подбати про комфорт тварин в офісі: взяти 2 миски (для їжі та води), улюблену іграшку, пакети для прибирання за собакою та ковдру для відпочинку.

Це вже сьомий рік проведення подібної акції. У 2017-му в акції «Візьми собаку на роботу» взяли участь 475 собак у 53 містах.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини