Українці на колінах попрощалися із загиблими під Шумами воїнами.

2551

У вівторок, 30 березня, в Україні провели в останню путь трьох захисників, які загинули під Шумами на Донеччині: Максима Абрамовича, Сергія Барнича та Сергія Гайченка.

Як пише “Суспільне”, із 27-річним Абрамовичем попрощалися у місті Дубровиця на Рівненщині. Жалобна церемонія почалася біля його будинку. Потім за Героєм відправили панахиду у Свято-Миколаївській церкві. Після цього процесія вирушила на цвинтар, пише Обозреватель

Вшанувати пам’ять молодого воїна прийшли сотні містян, побратимів, родичів, друзів та близьких. Абрамовича хоронили з усіма військовими почестями.

У Дубровиці попрощалися із Максимом Абарамовичем

Люди проводжали воїна ЗСУ Абрамовича на колінах

Максима Абрамовича похоронили з усіма військовими почестями

Жалобна процесія у місті Дубровиця на Рівненщині

Максима Абрамовича похоронили на рідній Рівненщині

А у місті Калуш на Івано-Франківщині похоронили 47-річного Сергія Барнича. Місцеве видання “Вікна” повідомило, що поминальна процесія вирушила з палацу культури “Мінерал”, де калушани мали нагоду попрощатися з Героєм.

Провести захисника прийшли сотні калушан, військових, оркестр, міська влада та представники всіх храмів міста.

Перед останнім прощанням труну із тілом загиблого військового піднесли до пам’ятника генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича, де розташована Калуська спілка ветеранів АТО Калущини. Там відбулося поминальне віче.

Труну з тілом воїна ЗСУ Барнича супроводжував військовий оркестр

Провести Барнича прийшли сотні калушан

Побратими вшанували пам'ять Сергія Барнича

У центрі Калуша відбулося поминальне віче на честь Барнича

Тим часом на Дніпропетровщині останню шану віддали 27-річному Сергію Гайченку. За інформацією “Цензор.НЕТ”, прощальна церемонія розпочалася опівдні на території загальноосвітньої школи села Михайлівка Синельниківського району.

Похоронили воїна також у рідному селі. “Суспільне” повідомило, що попрощатися з ним прийшло близько 200 осіб. У Героя залишилися батьки та молодший брат.

Сергію Гайченку було лише 27 років

Сергія Гайченка хоронили з військовими почестями як Героя

Провести Сергія Гайченка прийшло 200 осіб

“Дійсно, він був дуже справедливим. Його відділення було гідним. Гарні хлопці, добре працюють. Він займався ними, не кидав у важку хвилину. Так само і зараз, він не покинув, побіг рятувати тих, котрі цього потребували в той момент”, – розповів товариш по службі Сергія на псевдо “Генерал”.

Усі троє загиблих воїнів, яких похоронили 30 березня, були бійцями 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

На Дніпропетровщині похоронили Сергія Гайченка

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини