Український фільм «Вулкан» зібрав повну залу на кінофестивалі в Стамбулі

1240

У Стамбулі, в рамках 38-го кінофестивалю, відбувся показ українського фільму «Вулкан».

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Генеральне консульство України в Стамбулі. 

«Повна зала, активне спілкування глядачів по завершенню перегляду із продюсером фільму Оленою Єршовою – переконливе свідчення зацікавленості турецького глядача українським кіно», – повідомили в генконсульстві.

Як відомо, «Вулкан» — українсько-німецько-монакський драмедійний фільм 2018 року. Світова прем’єра фільму відбулась 1-го липня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де фільм брав участь в конкурсній програмі «На схід від Заходу». За своє фестивальне життя проект здобув сім престижних нагород та отримав схвальні відгуки критиків. Зокрема, режисер фільму Роман Бондарчук став лауреатом цьогорічної Шевченківської премії.

Фільм розповідає про перекладача ОБСЄ Лукаса, який у складі моніторингової місії вирушає на кордон з Кримом та за дивних збігів обставин залишається сам у маленькому містечку на півдні України. Там він занурюється у життя української провінції, у світ, який виходить за рамки його уяви, де речі виглядають повністю відірваними від усякої логіки чи структури. У цих дивних місцях Лукас отримує шанс почати життя спочатку.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини