Українські заробітчанки стали героїнями плакатів у Польщі

1383

У столиці Польщі до 11 листопада триватиме інформаційна кампанія про українських заробітчанок. Плакати на міських рекламних конструкціях показують робітниць з України на фоні портрета Лесі Українки з 200-гривневої купюри.

Кампанія є частиною виставки “Сусіди”, що триває у Варшаві в рамках 10 урбаністичного фестивалю “Варшава в будові”, йдеться на сайті “Українська правда“.

Героїні плакатів працюють звичайною медсестрою, офіціанткою, прибиральницею, працівницею на птахофабриці, у сфері фаст-фуду та на плантації сезонних ягід.

Плакати з українськими заробітчанками в Польщі

На кожному плакаті є напис: “Я українка”, а знизу “Ці жінки заслуговують гідної оплати праці та гідного ставлення до себе”. А портрет Лесі Українки для фону обрали тому, що письменниця “стояла на стороні людей праці” та закликала їх об’єднуватися в боротьбі за свої інтереси.

Плакати “Я українка” мають на меті звернути увагу на жінок-заробітчанок та їхню працю. Ця робота вважається непрестижною, натомість забезпечує базові потреби,
– розповідала авторка ідеї Оксана Брюховецька.

Заробітчанки з України стали героїнями плакатів у Польщі

Художні портрети українських заробітчанок для плакатів намалювали Оксана Брюховецька, Ксенія Гнилицька, Валентина Петрова, Давид Чічкан. 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини