Українські вина до 200 гривень, які варто спробувати

1374
Українські вина до 200 гривень, які варто спробувати

У більшості українських виноробів є кілька лінійок вин – комерційна, яку можна зустріти в будь-якому супермаркеті, і кілька лімітованих лінійок, які знайти складніше.

Про найцікавіші лімітовані вина до 200 гривень розповідає засновник фестивалю вина Kyiv Food and Wine Festival Сергій Клімов.

Ігристе Extra Brut
Shabo

Ігристе – це завжди гарна ідея. Вино, з якого легко почати будь-яку вечірку або закінчити важкий день. Одеська виноробня зробила добре ігристе за класичним методом, витримане 36 місяців.

Обов’язково беріть саме Extra Brut.

Ціна: близько 190 грн
Де купити: сайт

Трамінер
Grande Vallee

Квітково-медове, з відтінками тропічних фруктів вино стане чудовою парою весняним і літнім вечорам. Відмінна альтернатива італійському просекко.

Ціна: 120-150 грн
Де купити: сайт

Мальбек
Виноробне господарство князя Трубецького

Французький мандрівник Мальбек, який знайшов свою популярність в Аргентині, з’явився і на українських виноробнях. Перший урожай молодих чотирирічних лоз вже можна спробувати у херсонській виноробні.

Ціна: 120 грн
Де купити: сайт

Одеський чорний
Колоніст

Український сорт винограду Одеський чорний, виведений у 50-х роках минулого століття в Одеській області, – це схрещені сорти винограду Каберне з Алікант Буше.

Потужне, щільне, насичене вино одеської виноробні стало візитівкою червоних вин з України.

Ціна: 190 грн
Де купити: сайт

Ice Wine
Shabo

Любителям солодкого присвячується. Насичене, щільне, з медовими нотами в ароматі та смаку – все це про унікальне для України “крижане вино”, яке виробляють із замороженого винограду.

В одній пляшці 0,375 л Ice wine Shabo – 15 кг білого добірного винограду, зібраного вручну.

Ціна: 160 грн
Де купити: сайт

Каберне Совіньон (лімітований)
Чизай

Перший досвід закарпатської виноробні з витримкою в дубі. Тут вам і смородина, і стигла вишня в ароматі, спеції і тютюн.

Ціна: 187 грн
Де купити: сайт

Фото з відкритих джерел
Джерело: Б.Ж.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини