Українські військові готуються до відведення сил по всій лінії фронту – командувач ООС

1060

За його словами, це відбудеться лише за дзеркальних дій з боку противника.

Українські військові проводять підготовчі роботи до розведення сил і засобів вздовж усієї лінії розмежування на Донбасі, – пише ТСН.

Про це заявив командувач ООС Володимир Кравченко під час зустрічі із координаторкою системи ООН в Україні Оснат Лубрані, повідомляє пресцентр ООС.

“На сьогодні проводяться підготовчі заходи з відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником Генерального штабу Збройних Сил України, міністром оборони України та Главою Держави. Ми до цього готові заради покращення життя наших громадян та, зрештою, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку”, – пояснив він.

Кравченко також зазначив, що наступним кроком щодо розведення сил після Станиці Луганської стануть населені пункти Золоте та Петрівське, про що було домовлено ще 2016 року.

Пані Оснат Лубрані: " Впевнена в тому, що плідна співпраця продовжуватиметься… " #ООС #Операція_ОСРайон проведення…

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Dienstag, 17. September 2019

Нагадаємо, 13 вересня представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявив, що на наступній зустрічі у Мінську 18 вересня буде ухвалено рішення про остаточне відведення сил і засобів у Петровському і Золотому, що на Луганщині, а згодом – і по всій лінії зіткнення. За Мінськими домовленостей, відійти потрібно на два кілометри назад по всій лінії конфлікту.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини