Українські вчителі потрапили до Книги рекордів України

1576

У Харкові 650 педагогів встановили рекорд України на підтримку своєї професії.

Фото: EdCamp

Про це інформує Gazeta.ua.

Подія відбулася на харківській площі Конституції. Вчителі провели акцію #ВЧИТЕЛЮЙ заради Хороших Людей, після закінчення першого дня П’ятої національної освітянської (не)конференції EdCamp Ukraine2019.

У режимі онлайн до колег приєдналися вчителі з 25 регіонів України, де відбувалися регіональні події спільноти EdCamp. У Книзі рекордів України подія записана як “Найбільша кількість населених пунктів, які долучилися до флешмобу педагогів під час прямого включення”.

Фото: EdCamp
Фото: EdCamp

“Встановивши черговий національний рекорд, педагоги прагнули підкреслити важливість своєї професії та показати єдність у власному намаганні реформувати систему освіти. Крім того, вони засвітили ліхтарики, закликаючи до прозорості та ясності у сфері освіті, викорінення корупції”, – говорить віце-голова EdCamp Ukraine з партнерства і комунікації Ірина Міньковська.

Фото: EdCamp

Учасники акції утворили 43-метровий напис-хештег #ВЧИТЕЛЮЙ. Також педагоги тримали в руках таблички, на яких написали, чому залишаються працювати в освіті.

Фото: EdCamp
Фото: EdCamp

“Учитель – це серце школи, саме в його руках — доля наших дітей. Спільнота EdCamp Ukraine об’єднала найбільш прогресивних, пасіонарних, натхненних вчителів, які зустрічають зміни з гордо піднятою головою та використовують їх для вдосконалення шкільної освіти”, – сказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини