Українські біатлоністи стали бронзовими призерами Кубка IBU

710

У Словаччині з одиночної змішаної естафети стартував п’ятий етап Кубка IBU. Український дует Віталія Труша та Юлії Журавок став найкращим із точності стрільби на вогневих рубежах, утім у швидкості трохи поступився, тому фінішував третім. Про це повідомляють на сайті українського біатлону.

За всю гонку наші біатлоністи використали лише два запасних патрони. Цікаво, що доля “бронзи” для нашої команди вирішувалася на заключному етапі в гострому суперництві Юлії Журавок та німкені Штефані Шерер. На четвертий відрізок обидві пішли одночасно і однаково провели три кола з перервами на стрільбу. Все вирішило фінішне прискорення, в результаті якого українка випередила суперницю на 0,2 секунди, передає Український інтерес.

Переможцями гонки стали норвезькі спортсмени, за ними фінішну пряму перетнули французи.

Нещодавно українська біатлоністка Олена Підгрушна взяла золоту медаль на Кубку Австрії, який відбувся у Хохфільцені. Вона змагалася в індивідуальній гонці серед жінок. Цікаво, що перший турнірний день відзначився незвичайним видом програми – суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по кілометру кожне, зі штрафом 15 секунд за промах.

Усього було п’ять вікових груп. Утім, з усіх 136 спортсменів, які вийшли на старт, лише Олені Підгрушній вдалося вразити всі мішені на чотирьох вогневих рубежах.