Українська SkyUp планує відкрити авіарейси зі Львова у Чехію та Чорногорію

1031

Українська авіакомпанія SkyUp планує відкрити 10 нових авіарейсів зі Львова, Києва, Одеси, Харкова та Запоріжжя. Інформацію про те, що авіаперевізник подав заявки на отримання дозволів на ці рейси, опублікувала Державна авіаційна служба України.

Про це повідомляє Львів – місто натхнення

Як ідеться на сайті Державіаслужби, SkyUp планує з 31 березня 2019 року відкрити регулярні рейси двох нових напрямках зі Львова: до столиці Чехії Праги (3 рейси на тиждень) та до міста Подґоріца у Чорногорії (2 рейси на тиждень).

Зазначимо, що зі Львова наразі немає рейсів до жодного чеського міста. Раніше повідомляли про ймовірне відкриття рейсу до чеського Брно. Також зі Львова є чартерний рейс до міста Тіват у Чорногорії.

З Києва компанія хоче відкрити рейси до Карлових Варів у Чехії і також до Подґоріци. З Харкова – до Подґоріци, Праги, столиці Албанії Тірани та до столиці Ізраїлю Тель-Авіва. З Одеси авіакомпанія хоче відкрити рейс до Праги, а із Запоріжжя – також до Подґоріци.
Комісія з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній розгляне ці заявки у четвер 27 грудня.

Раніше в грудні авіакомпанія SkyUp оголосила про початок продажів квитків на рейси з Києва на іспанський курортний острів Мальорка.

На сторінці українського лоукостера в Facebook повідомляється, що перельоти в аеропорт Пальма-де-Майорка стартують з 2 червня 2019 року.

Крім того, у листопаді авіаперевізник отримав дозвіл на виконання трьох рейсів на тиждень з Києва в Абу-Дабі, Попрад і Харків і двох рейсів на тиждень з Києва до Софії.

Також Державіаслужба задовольнила запит SkyUp на виконання чартерних рейсів із Києва, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Львова, Херсона, Чернівців, Миколаєва, Кривого Рогу, Вінниці й Полтави на курорти Єгипту, Фінляндії, Індії та Шрі-Ланки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини