Українка перемогла на міжнародному турнірі з більярду

1609

Українська більярдистка Дар’я Сіранчук стала однією з переможців міжнародного турніру Atlantic Challenge Cup, повідомили в Спортивному комітеті України.

Нещодавно в італійському місті Тревізо відбулися традиційні міжнародні змагання з більярдного спорту. У фіналі перемогу в міжнародному форумі здобула європейська команда, до складу якої й увійшла наша спортсменка, передає Український інтерес.

Ці змагання відбуваються з 2015 року між збірними командами Європи та США. Європейська федерація лузного більярду (EPBF) та Більярдний конгрес Америки (BCA) створили такий формат змагань для юних гравців, віком до 19-ти років. Збірні команди формуються з найкращих юніорів та дівчат Європи та США.

До речі, у 2017 році Сінарчук завоювала три медалі на юніорському Чемпіонаті Європи з більярдного спорту.

У листопаді ще одна юна спортсменка Яна Василова здобула бронзову нагороду чемпіонату світу з більярдного спорту серед юніорів.