Українка Іванна Сахно приголомшила історією про те, як хворіла на коронавірус у США

785

Через велику кількість хворих акторці довелося лікуватися вдома.

Голлівудська зірка українського походження Іванна Сахно, яка нещодавно представила у Києві стрічку Let it snow, в якій зіграла головну роль, пригадала, як захворіла на COVID-19.

Так, на момент хвороби знаменитість перебувала у Нью-Йорку. Сахно поділилася, що через велику кількість пацієнтів в лікарні, їй довелося лікуватися вдома, йдеться у Світському житті.

“Я була в госпіталі тричі і мала там залишатися, тому що в мене був низький рівень оксигену. Але вони не могли мене залишити, тому що люди, які були навколо мене, були набагато старші і в гіршому стані. Нас не могли поселити навіть в палати, ми були на першому поверсі, куди просто під’їжджають люди з «швидкими». Тому мені треба було їхати назад додому і мене моніторували через телефон” – пригадала акторка.

Також акторка поділилася, як довго одужувала після хвороби. Так, зірка відновлювала сили понад два місяці.

“Справа була в тому, що коли вже тест був негативний, у мене з’явилася пневмонія, тому це все відбувалося в різні часи. Розумію, що навіть зараз я намагаюся бути обережною, бо вірус може бути навіть і в тих, в кого є антитіла” – поділилася знаменитість.

Тож тепер зірка Голлівуду активно користується антисептиком, не забуває про захисну маску та вживає вітамін С.

Нагадаємо, що коронавірус у Іванни Сахно діагностували у 20 числах березня. Акторка поділилася, що серед її симптомів були біль у спині та легенях.

Тоді лікарі ухвалили рішення залишити артистку вдома на лікування, однак вже за декілька днів її госпіталізували через погіршення стану.

View this post on Instagram

Друзі, привіт! Перш за все хочу подякувати вам за турботу та побажання, я дійсно це ціную. Я деякий час була поза зв’язком. Бути закритою одною в 4х стінах на самоізоляцію може стати дуже цінним досвідом. Мої симптоми почали згасати і крайніх два дні мені вже стало краще. Навіть помила вікно! Ця ситуація у світі торкнулась кожного з нас і я надіюсь, що з вами все максимально добре. Будь ласка, продовжуйте бути вдома та піклуватись одне про одного. Світ є дивовижним і всі ми хочемо його якомога швидше побачити знову. Давайте для цього робити правильні кроки. Hi friends. I wanted to just say thank you for your wishes and for checking on me, I really don’t take it for granted. I’ve been away for a little. If one is placed in 4 walls to isolate alone for several weeks, might as well try and see where it leads. Much air drumming involved. My symptoms have started to improve and I’ve been feeling solidly better the past 2 days. Every single one of us is affected by this and I hope you’re all doing alright and being kind to yourselves. 🐐

A post shared by Ivanna Sakhno (@ivannasakhno) on