Українець відкрив приватну клініку у Чикаго

1665

Від прибиральника до власника медичної клініки у Чикаго. Такий шлях здолав українець Юрій Мельник у Сполучених Штатах Америки.

Медик за освітою, Юрій починав із роботи прибиральником у невеликому мотелі. Згодом зміг влаштуватись техніком на “Швидку допомогу” в передмісті Чикаго.

“Моїм завданням було готувати пацієнтів до огляду медсестрою та лікарем”, – розповів наполегливий українець.

У вільний від роботи час Юрій готувався до екзаменів на підтвердження українського диплома.

“У мене була така схема: кожен день – понеділок, кожен день – погана погода. Не було ні дискотек, ні забав, нічого. Я щодня сидів у бібліотеці й готувався до іспитів”, – розповідає лікар.

За два роки бажаний документ був у нього в руках – Юрій почав працювати у резидентурі (інтернатурі). Проте дуже скоро лікарню закрили. Саме це підштовхнуло Мельника до створення приватної клініки.

Зараз у його лікарні приймають більше 150 пацієнтів на тиждень. Юрій зізнається, що вони можуть не тільки вилікуватись від хвороб, але й познайомитись з сучасною історією України. Один з кабінетів клініки сам пан Юрій називає “штаб Революції”, адже у ньому зберігаються українські революційні плакати.

Своїм прикладом Юрій Мельник доводить, що “аби чогось досягти у чужій країні, треба дуже багато і наполегливо працювати, ніколи не опускати рук і рухатися вперед, постійно ризикуючи”.

Джерело: Український інтерес

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини