Українець Сергій Попов став другим на ультрамарафоні в Італії

1157

На історичному ультрамарафоні від італійської Флоренції до Фаенци “100 km del Passatore” другим став українець Сергій Попов. Першим – італієць Марко Менегарді. Третім – хорват Деян Раданач.

Про це пише Українська газета.

“100 km del Passatore” – ультрамарафонний забіг, який щорічно проходить в останню суботу травня. Стартом є центральна площа Флоренції, а фінішом – місто Фаенца. Започаткована гонка 1973 року. Названа на честь Пассатора, популярного персонажа історії та фольклору італійського регіону Романьї.

Загалом у заході цього року взяли участь 3 410 бігунів, серед яких до фінішу дійшли 3 133. Почали забіг із Соборної площі (Piazza del Duomo) у Флоренції. Останні 20 кілометрів спортсмени бігли під дощем.

Лідери “100 km del Passatore” постійно змінювалися, але український марафонець увесь час був у “голові” колони.

Ультрамарафон “100 km del Passatore”. Фото: okmugello.it

38-річний Сергій Попов за своє життя пробіг уже понад 40 марафонів і близько 20 ультрамарафонів. Біговий стаж – 20 років.

За освітою ж Сергій – магістр політології, який 12 років пропрацював у сфері журналістики. Однак нині він тренер із бігу на довгі дистанції, засновник програми індивідуальної підготовки SPcoaching та керівник Salomon Running Club Ukraine. Також він є чемпіоном України з трейду (2017-2019 роки), гірського бігу на довгі дистанції (2016-2018 роки) та учасником семи чемпіонатів світу.

Для участі в італійському ультрамарафоні спортсмен спеціально їхав із Києва.

Трійка лідерів ультрамарафону. Фото: okmugello.it

“Божественно красивий і по-диявольськи складний “100 km del Passatore”. Учасники – еліта. Побачив, хто біжить та думав, що добре хоча б у топ-10 потрапити. Зараз я щасливий, що зміг вибороти 2 місце! На 5 хвилин поліпшив торішній результат на “м’якішій” трасі”, – розповів свої враження від перемоги Сергій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини