Україна на останніх секундах вирвала перемогу над Чехією у Лізі націй

У стартовому матчі Ліги націй збірна України у гостях перемогла команду Чехії

Голи: Шик, 4 – Коноплянка, 45, Зінченко, 90+3

Чехія: Вацлік, Калас, Кадержабек, Гебре Селассіє, Брабец, Гушбауер, Соучек, Сікора (Горшава, 90), Боржил, Крменчік (Змргал, 46), Шик (Тецл, 83).
Україна: П’ятов, Ракицький, Матвієнко, Кривцов, Караваєв, Малиновський, Степаненко, Марлос, Коноплянка (Циганков, 77), Ярмоленко (Зінченко, 66), Яремчук (Селезньов, 85).
Попередження: Гушбауер, 21; Соучек, 53.

Збірна України матчем проти Чехії в Угорске-Градіште розпочала виступи в новому турнірі УЄФА – Лізі націй.

Гра у 25-тисячному чеському містечку розпочалася із 15-хвилинним запізненням, через проблеми з освітленням на стадіоні “Мирослав Валента”.

Початок матчу залишився за господарями. Чехія реалізувала свій перший небезпечний момент та швидко опинилася попереду. На 4-й хвилині Патрік Шик з лівого флангу увірвався до штрафного майданчика, переграв Сергія Кривцова та завдав влучного удару в ближній від українського голкіпера Андрія П’ятова кут.

Команда Андрія Шевченка не знітилася та надовго заволоділа ініціативою. Дебютант збірної Роман Яремчук двічі небезпечно пробивав головою. Руслан Малиновський добре виконав штрафний, але чехів врятував голкіпер.

Збірна України досягла свого перед самою перервою. На 45-й хвилині Марлос взяв ініціативу на себе на правому фланзі, обіграв кількох суперників та прострілив, Андрій Ярмоленко вправно пропустив м’яч на Євгена Коноплянку, який зрівняв рахунок.

Збірна України вирвала перемогу на останніх секундах матчу. Після помилки чеського голкіпера та рикошету від захисника, Олександр Зінченко відправив м’яч у порожні ворота та приніс нашій команді перемогу – 2:1.

Наступний матч українська національна команда зіграє 9 вересня у Львові проти Словаччини.

Джерело: Еспресо