УГКЦ виступила за те, аби усі християни разом святкували і Різдво, і Великдень

2014

На думку голови Української греко-католицької церкви, патріарха Святослава Шевчука, усі християнські релігійні конфесії мають прагнути спільного святкування важливих релігійних свят.

Про це із посиланням на прес-службу УГКЦ повідомляє zik

«Моє бажання – святкувати разом і Різдво, і Великдень, і, можливо, жити одним духовним ритмом літургійного року, незалежно від того, до якої обрядової традиції ми належимо. Немає двох святкувань Різдва, а є дві дати святкування», – заявив керівник греко-католиків, коментуючи затвердження на державному рівні день святкування Різдва за григоріанським календарем, 25 грудня, який тепер буде вихідним днем.

Глава Української греко-католицької церкви, патріарх Святослав Шевчук Фото: УКУ

Він привітав це рішення влади, зазначивши, що «є багато протестантських спільнот, які святкують Різдво 25 грудня і, звичайно, наші брати із РКЦ (римо-католицької церкви – ред.)». 

Разом з тим УГКЦ й надалі святкуватиме Різдво 7 січня, а не 25 грудня, доки не буде відчутно, що питання зміни календаря «не розділятиме між собою людей, а, навпаки, об’єднуватиме». 

«Молімося, працюймо! Я вірю в те, що християни будуть єдиними і Різдво та Пасху святкуватимуть разом. Однак над цим потрібно серйозно працювати», – додав патріарх.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини