У житті звільненого моряка сталась цікава подія

1022

Моряк 20-річний Андрій Ейдер, який 10 місяців провів у російському полоні, одружився на Софіївській площі, поблизу головної ялинки країни.

Весільну церемонію показали у прямому ефірі новорічного випуску ТСН. Її провела майстер церемоній Марина Лелик, – пише Газета.юа.

Закохані Андрій та Марина у прямому ефірі обмінялися обручками та зачитали обітниці.

“Я вас вітаю, віднині ви сім’я, одне ціле. Чоловік та дружина. Бережіть одне одного, кохайте, цінуйте кожен день та кожну мить, проведену разом! Адже відтепер для вас немає ніяких “я і ти”, а є одне значно більше – “ми”. Пронесіть ваші палкі почуття через усе ваше подружнє життя! Будьте безмежно щасливими!”, – завершила церемонію ведуча, після чого наречена кинула букет дружкам.

Андрій Ейдер наймолодший з українських моряків, які під час бою 25 листопада 2018 поблизу Керчі потрапили у полон до росіян. Хлопець у бою отримав поранення. Йому було 18 років. Родина Андрія проживає в Івано-Франківській області. З полону моряки повернулися в Україну 7 вересня. Одразу після звільнення Андрій Ейдер зробив пропозицію своїй коханій дівчині Марині, яка погодилася вийти за нього заміж.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини